REALIZACJA ZAMÓWIEŃ  

1. Właścicielem sklepu internetowego umieszczonego na witrynie internetowej http://www.diabaz.pl jest Biuro Handlowo-Usługowe DIABAZ, mieszczące się na ul. Morsztynowskiej w Krakowie (Sklep: ul. Blokowa 3).

2. Warunkiem realizacji zamówienia jest poprawne i zgodne z prawdą wypełnienie formularza we wstępnej fazie składania zamówienia i przesłanie go.

3. Właściciel sklepu internetowego zastrzega sobie prawo do nie realizowania zamówienia w przypadku gdy przesłane dane przy pomocy formularza są niejasne lub niepełne.

4. Zamówienia będą realizowane wyłącznie w przypadku pomyślnie przeprowadzonej weryfikacji. Weryfikacja ta jest konieczna i będzie przeprowadzana telefonicznie. Wraz z weryfikacją zamówienia nastąpi ustalenie dokładnych warunków dostawy.

5. Każde poprawnie wypełnione zamówienie będzie zweryfikowane w ciągu 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

6. W przypadku braku możliwości telefonicznego skontaktowania się z zamawiającym, okres weryfikacji zostaje przedłużony o następne 24 godziny lub ich wielokrotność, w przypadku dalszych problemów z kontaktem telefonicznym. Po upłynięciu 5 dni roboczych i nie uzyskaniu kontaktu telefonicznego, zamówienie zostaje anulowane.

7. Ceny zamieszczone w sklepie internetowym są wyrażone w polskich złotych i zawierają podatek VAT.

8. Na żądanie zamawiającego, właściciel sklepu internetowego wystawia fakturę VAT.

9. Dokonanie płatności może nastąpić w następujący sposób:
- przedpłata (wpłata na konto bankowe)
- płatne gotówką przy odbiorze
- płatne przelewem - dostępne wyłącznie dla stałych kontrahentów

10. Dostawy są realizowane przy wykorzystaniu własnego transportu na terenie Krakowa lub firmy kurierskiej, w przypadku wysyłania towaru poza Kraków.

11. Termin dostawy towaru wynosi do 3 dni roboczych, liczonych od momentu zweryfikowania poprawności zamówienia. W specyficznych sytuacjach, związanych z brakiem danego towaru na magazynie, właściciel sklepu zastrzega sobie prawo wydłużenia terminu dostawy do 14 dni.

12. O wydłużeniu terminu dostawy właściciel poinformuje zamawiającego telefonicznie.

13. Koszt transportu ponosi zamawiający, przy czym na terenia Krakowa transport jest GRATIS! natomiast w przypadku wysyłki kurierskiej wynosi on 15 zł.

14. Biuro Handlowo-Usługowe DIABAZ - właściciel sklepu zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci sklepu internetowego mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

15. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.